Lumia 900 ima problem sa pristupom Internetu


Mali procenat Lumija 900 ima problem sa nemogućnošću pristupa Internetu nakon što se uređaj ponovno pokrene. Problem je isključivo softverske prirode i odnosi se na upravljanje memorijom, a ispravak u obliku nadogradnje obećan je za 16. april, potvrdili su iz kompanije za AllThingsD.

Dodatno, svi kupci koji ne žele da čekaju na nadogradnju, a koji su pogođeni ovim problemom besplatno mogu zameniti svoje uređaje. Takođe, svi koji su kupili Lumiju 900, nezavisno o tome jesu li pogođeni problemom, dobijaju "kredit" od 100 dolara na računu kod AT&T-ja što je inače cena uređaja uz preplatu. Ova promocija trajaće do 21. aprila.

Nokijin više nego agilan pristup rešavanju ovog problema svedoči koliko je kritično lansiranje ovog mobilnog na američkom tržištu.

Podeli
Pošalji
Podeli
Podeli
Pošalji
Pošalji

Komentariši! Budi prvi i započni diskusiju!
Broj komentara:
0

Postavi komentar

Vaš komentar:

 
Početna      Impressum      Pravila komentarisanja      Marketing      Kontakt
 

 
© 2009-2021 IT vesti - Sva prava zadržana. Zabranjeno je svako kopiranje sadržaja sajta bez pismene dozvole.