Pogledajte kako je predstavljen iPad

Pošto Apple više ne učestvuje na sajmu Macworld Expo koji je ranijih godina koristio za objavljivanje svojih najnovijih proizvoda, šira javnost je izgubila priliku da uživo prati događaj na kome Stiv Džobs prikazuje iPad. Skupu su prisustvovali samo pozvani predstavnici medija, analitičari i specijalni gosti. Direktnog video prenosa nije bilo, tako da se sve svelo na brzo slanje poruka i slika iz minuta u minut na koje su se oslonile dobro pripremljene zvanice.

Međutim, zbog ogromnog interesovanja koje je dostiglo maksimum čim se Džobs pojavio na sceni centra Yerba Buena u San Francisku u 10.00 po lokalnom vremenu (i 19.00 po našem), mnogi prenosi ovog tipa su se zaglavili ili su se odvijali uz teškoće.

Naravno, čitav događaj je sniman i video snimak kompletne prezentacije može se videti ovde. Na raspolaganju su tri verzije u različitim rezolucijama (320x180, 480x270 i 640x360) i mogu se gledati kao prenos.

Kao i obično, stranica apple.com promenila se nekoliko minuta po završetku predstavljanja i na njoj je sada većina onog što biste želeli da znate o iPadu, zapakovano u savršeno oblikovanu prezentaciju.

Ukoliko raspolažete dobrom internet vezom, imate priliku da odgledate čitav događaj kao da ste bili tamo, ali bez gužve i čekanja u redovima. Stiv Džobs će odigrati svoju ulogu mađioničara samo za vas. (M.V.)

Izvor: www.mikro.rs

Podeli
Pošalji
Podeli
Podeli
Pošalji
Pošalji

Komentariši! Budi prvi i započni diskusiju!
Broj komentara:
0

Postavi komentar

Vaš komentar:

 
Početna      Impressum      Pravila komentarisanja      Marketing      Kontakt
 

 
© 2009-2021 IT vesti - Sva prava zadržana. Zabranjeno je svako kopiranje sadržaja sajta bez pismene dozvole.