Ni Microsoft ne može da zadrži informacije od pojavljivanja na internetu o svojim novim proizvodima; naime, na internetu je osvanula nova verzija nadolazećeg Windows-a.
Microsoft još nije objavio službeni naziv svoje nove verzije Windows-a, ali sudeći prema verzijama koje su osvanule na internetu, mogao bi da nosi naziv 8. U Microsoft-u nisu objavili ni datum izlaska novog Windows-a, ali u proteklih mesec dana osvanule su čak dve varijante operativnog sistema.
Korisnici foruma BetaArchive objavili su dostupnost i link za download verzije Windows 8 version 6.2.7955.0 milestone 2. Verzije poput ove, koje na sebi nose oznaku 'milestone', su verzije koje prethode beta verzijama softvera i namenjene su za korišćenje i testiranje unutar kompanije.
Nova verzija Windows-a navodno donosi promenjeni korisnički interfejs i task manager, ugrađeni softver za web kamere i dosta drugih novosti, ali ako se nas pitate, pre testiranja radije ćemo pričekati prve javne beta verzije.
Na internetu ponovo osvanuo Windows 8
16:07
nema komentara



Postavi komentar
Vaš komentar: