EA - ''najgora'' američka kompanija


Electronic Arts završio je na neslavnom prvom mestu lestvice najgorih američkih kompanija. EA je titulu "zaradio" nizom anketa koje je sproveo Consumerist.

Ova kompanija je jedan od najvećih izdavača igara u svetu, a neki od naslova u izdanju Electronic Artsa smatraju se najboljima u industriji. Međutim, titulu "najgore" kompanije EA je dobio zbog svoje poslovne prakse i korporativne (ne)kulture.

Neka od nezadovoljstava su primera radi način na koji se EA obračunava sa manjim kompanijama, i fokus na krajnji cilj umesto na "kreativni integritet".

Takođe, učesnicima ankete smetala je činjenica kako se u medijima EA ne kritikuje na način koji se kritikuju primera radi banke i ostale velike kompanije.

Ovo nije samo nekoliko ljudi nezadovoljnih igrama, izjavili su iz Consumerist-a, uz poruku kako se nadaju da će istraživanje potaknuti pozitivne pomake u kompaniji.

Podeli
Pošalji
Podeli
Podeli
Pošalji
Pošalji

Komentariši! Budi prvi i započni diskusiju!
Broj komentara:
0

Postavi komentar

Vaš komentar:

 
Početna      Impressum      Pravila komentarisanja      Marketing      Kontakt
 

 
© 2009-2021 IT vesti - Sva prava zadržana. Zabranjeno je svako kopiranje sadržaja sajta bez pismene dozvole.