
Research in Motion je na jučerašnjoj konferenciji predstavio hardverski prototip uređaja koji će tokom ove nedelje podeliti developerima BlackBerry softvera. Novi CEO ove kompanije Thorsten Heins rekao je da ovo nije konačan hardver BlackBerry uređaja i da će "kasnije tokom godine" predstaviti konkretan model.
Ovaj prototip ima ekran dijagonale 4.2 inča rezolucije 1280x768 piksela, a iz Research In Motiona kažu da neki novi modeli njihovih pametnih telefona koji će raditi na BlackBerry 10 OS-u neće imati hardversku tastaturu po kojima je ova kompanija poznata - ovaj model ima potpuno redizajniranu virtuelnu tastaturu.
Tačan datum pojavljivanja novih BB10 modela na tržištu još nije poznat - možemo ih očekivati u drugoj polovini godine, dok na stranici News.com kažu da bi to moglo da bude avgusta.
Predstavljen prototip BlackBerry 10 telefona
18:51
nema komentara



Postavi komentar
Vaš komentar: