Microsoft predstavio Outlook.com


U želji da se distancira od loše reputacije Hotmail-a, ali i bolje konkuriše ostatku ponude webmail servisa i bolje upotpuni Windows 8 ponudu na predstojećem lansiranju, Microsoft je juče predstavio Outlook.com - potpuno novi, od nule razvieni webmail servis.

Za razliku od Microsoft-ovog i dalje vrlo snažnog Hotmail-a (koristi ga oko 350 miliona ljudi), novi servis je čistije i preglednije dizajniran sa manje upadljivim usmerenim reklamama, a dozvoljava i brzi pristup Twitter-u i Facebook-u, dok je Skype integracija na putu.

Servis je dostupan javnosti od juče, a moguće mu je pristupiti otvaranjem novog accounta ili korišćenjem Hotmail pristupnih podataka - uz servis se dobija i pratećih besplatnih 7 GB prostora na SkyDrive-u.

Podeli
Pošalji
Podeli
Podeli
Pošalji
Pošalji

Komentariši! Budi prvi i započni diskusiju!
Broj komentara:
0

Postavi komentar

Vaš komentar:

 
Početna      Impressum      Pravila komentarisanja      Marketing      Kontakt
 

 
© 2009-2021 IT vesti - Sva prava zadržana. Zabranjeno je svako kopiranje sadržaja sajta bez pismene dozvole.